עיצוב ארון עם אלמנטים שהם וואו

עוד בימים שקארי בראדשו נכנסה ויצאה מארון החלומות שלה, נטוותה הפנטזיה לארון פלאים פרטי. כוכבות רשת מצטלמות היום מול ארונות מעוצבים ומתוקתקים, שהם רקע לסרטונים מלאי השראה לעוקבים שלהן. דלתות הארון נפתחות, ומדפים גדושי בגדים מעוררים את הסקרנות. הנעליים והתיקים מסודרים בשורות, ועיצוב ארון הוא מושא תשוקה. אפשר להבין את מי שרוצה ארון או חלל אחסון עם בגדים מאורגנים בקפידה. אבל איך מוסיפים לו את אפקט ה"וואו" המתבקש שימשוך את העין?

חומרים וגימורים

המקום בחדר יכתיב את מידות הארון, אבל מעבר לכך הכול תלוי ברצון ובסגנון. בין אם מדובר בארון בסיסי או בארון בהתאמה אישית ובין אם מדובר בחדר ארונות, לחומרים ולגימורים שלו יש משמעות. הם יכולים להיות נקודת מיקוד בחדר, במיוחד אם בחרתם בחומר וגימור דומיננטיים כמו עץ או זכוכית, מראה מבריק או צבע כהה או ססגוני. גם ארון לבן הוא בחירה מצוינת, אבל כדי להפוך אותו למוקד בחדר, רצוי לצרף לו מרקם מעניין או אלמנט אסתטיים נוספים. 

אסתטיקה 

הטאצ'ים הקטנים הם שהופכים את הארון ליהלום המלוטש שעליו חולמים. דלתות שקופות יעניקו לארון מסודר מראה נקי ומינימלי ויציגו את התוכן הפנימי העשיר. חזית מגירה שבוחרים לה גימור שונה מהארון, תוסיף לו טוויסט, ומגירה מרופדת בבד קטיפה תעניק מראה בוטיקי יוקרתי. במיוחד אם אוצרים בתוכה אוסף מיוחד כמו סט תכשיטים. כשלארון יש דלתות ציר, אפשר להוסיף להן ידיות מושקעות, אם בגודל ובעיצוב ואם בחומר כמו פליז. ואם תרצו להדגיש את המלתחה, את הנעליים או כל פריט אחר, תוכלו לעשות את זה בעזרת תאורת לד שתאיר אותם מבפנים.

סדר וארגון

כדי לפתוח את הארון בבוקר ולא להיבהל מהבלגן או לבזבז את הזמן במציאת מלתחה מתאימה, מתחילים מסידור הארון. בגדים ישנים או שכבר לא נלבשים אפשר להעביר הלאה. לאלה שנכנסים בחזרה מגיע להיכנס בדרך הולמת. חשבו על קופסאות מעוצבות או קיפול של הבגדים בדרך שונה. גרביים וצעיפים, למשל, אפשר לגלגל, וחולצות אפשר לסדר לפי צבעים. הקפידו שהבגדים השימושיים ביותר נמצאים בחלק הנגיש ביותר. את שאר הבגדים המשיכו באחסון מעליהם או מתחת להם.

תוספות מחוץ לארון

כשהארון מעוצב בהתאמה אישית, תוכלו לבנות אותו עם שולחן איפור, ליצור בו נישות פתוחות ולקשט אותו בפריטי נוי ודקורציה. הם "שוברים" את המראה השלם של החזיתות ומעניקים לו טוויסט מעניין ותחושה חמימה. אם בחרתם בארון סטנדרטי ללא אפשרויות משחק עיצוביות, השקיעו בסביבה החיצונית. כדי ליצור סביבה שהיא וואו, שהופכת את הארון למוקד, שקלו לתכנן מעליו תאורה ממוקדת או נברשת שיוסיפו לו נופך של יוקרה. שטיח שנפרס לפניו ישמש כאלמנט עיצובי המשכי, בהתאם לסגנון שרוצים לאמץ לחדר. רעיון אחר הוא להוסיף לפניו שידה תואמת וליצור מעין מתחם אחסון מרשים, ככל שהמקום מאפשר. 

 

מאמרים נוספים:

שיתוף:

דילוג לתוכן