ארונות פתיחה

ארונות פתיחה מעוצבים ומותאמים אישית

ארון הפתיחה שלנו משלבים מספר דלתות שניתן לפתוח בנפרד. ארונות פתיחה בעלי 2-3 דלתות, נחשבים לקלים יותר במקרים של מעברי דירה תכופים. אם אין לכם עדיין בית קבוע ואתם יודעים שהארון שלכם יצטרך לעבור אתכם, עדיף לבחור ארון פתיחה וגם לעצב אותו מחומרים שלא יהיו כבדים או שבירים. במידה ומעוניינים להתאים ארון פתיחה לבית או למשרד באופן קבוע, השימוש העיקרי בסוג זה של ארונות יהיה במטבחים, בחדרי ילדים ובהתאם לסוג העיצוב גם בסלון ו/או חדרי עבודה.

ארונות בתפירה אישית

ככלל, כל ארון משמש למטרות אחרות ולצרכים שונים של אנשים שונים, וככזה המלצתנו היא להתאים את הארון למטרה ולחלל. האפשרויות להתאמה של הארונות באופן אישי, הן כמעט ובלתי מוגבלות. ניתן להזמין את ארונות הפתיחה עם דלתות זכוכית, שקופה או חלבית, מראה, עץ, פורמייקה ועוד, בצבע אפוקסי מט או היי גלוס, בגימורים שונים ובבחירה אישית, וגם ארונות פתיחה פינתיים עם דלתות מפוצלות.

בבלס דיזיין מאמינים בהתאמה מושלמת של הארון לצרכי הלקוח ולגודל החדר. כל ארון פתיחה מעוצב ומיוצר בהזמנה אישית, לפי מידה.

צוות המעצבים המנוסים והמקצועיים בבלס דיזיין מכיר סגנונות רבים ונכון להתאים ארון לכל לקוח ע"פ בקשתו, כולל בקשות לא שגרתיות ומקוריות. אחד היתרונות הגדולים בעיצוב ארון פתיחה לפי מידות הוא גם היכולת להתאים לארון בנוסף למידות את עיצוב החומרים, המרקם והצבעים כך שיתאימו בדיוק למטרה לשמה הארון נרכש. כשמזמינים ארון פתיחה לפי מידות מומלץ לעצבו גבוה עד לתקרה, כך שיעניק לחדר מעבר למראה המרשים גם ניצול מלא של החלל.
ניצול מלא של החלל יכול להיות מאוד משמעותי – כשלוקחים בחשבון שהמטרה העיקרית של הארון, כל ארון, היא לאחסן בתוכו חפצים שאנחנו לא מעוניינים שיהיו חשופים או מפוזרים בחלל, בין אם הסיבות הינן אסתטיות או היגייניות ובין אם מסיבות של נראות – במרבית המקרים על ידי אחסון של הפריטים בארון מתאפשרת נראות אחידה בחלל עצמו כשבבחירה מתאימה של החומרים הצבעים והעיצוב של הארון עצמו ניתן ליצור מראה הרמוני לחלל שתבחרו.

במקרים אחרים, תפקיד הארון הוא "להגן" על המוצרים שהוא מאחסן – במשרדים או סלון ניתן למצוא ארונות בעלי דלתות זכוכית שקופות יותר או פחות מבעדן ניתן לראות מה מכיל הארון: פסלים, חפצי נוי שבירים או יקרים וכד'.

ארון פתיחה מאפשר במקרים בהם הדבר מצריך זאת, את האפשרות לנעול אותו – נעילה מובנית או נעילה חיצונית דרך חיבור שתי דלתות זו לזו. בלא מעט מקומות אפשרות לנעול את הארון או חלק ממנו היא משמעותית מאוד – לפעמים בבית בו יש ילדים יש צורך לנעול ארון מסוים מטעמי בטיחות. לחילופין, במשרד בו עוברים הרבה אנשים ורוצים לשמור על חומרים מסוימים לשימוש עובדים ספציפיים וכד' גם כן חשובה הנעילה.

יתרון גם בעיצוב וניקיון

חשוב לדעת שמלבד השימוש וההתאמה לחלל ולמטרות, גם בנושא העיצוב יש לארון מגוון אפשרויות כמו למשל לבחור צבע או עיצוב שונה לכל דלת, וגם החלפת דלת אחת במקרה של פגיעה או תקלה, פעולה פשוטה הרבה יותר מהחלפה של דלת מאסיבית וגדולה של ארון הזזה. לגבי ניקיון הריצפה – בסיסי כל הארונות שלנו עשויים מעץ מלא וחזק המונע התבלות. זאת, בהתאמה לצרכן הישראלי אשר נוטה לשטוף את רצפותיו עם הרבה מים.

דילוג לתוכן