ארונות טלוויזיה

ארונות טלוויזיה בהתאמה אישית

למרות הכניסה של האינטרנט ועולמות המדיה החברתית לחיינו לטלוויזיה יש עדיין מקום של כבוד בבתים. ולא סתם מקום- הרבה יותר מקום. משנה לשנה מידות הטלויזיה גדלות והיא הופכת לדקה יותר. אין ספק שכיף הרבה יותר לצפות בשידורים בטלויזיה גדולה – בלי קשר למקום הפיזי שבו היא ממוקמת- בסלון/בחדר השינה, בחדרי ישיבות וכד'.

אך ללא מעט אנשים המידות הגדולות הללו של הטלויזיה מהוות גם נטל בכל מה שקשור למראה הכללי שמלבד מסך הטלויזיה עצמו כולל גם לא מעט כבלים, ממיר, רמקולים ומצריך בלא מעט בתים שימוש בפתרונות עיצוביים מגוונים כדי לשוות למראה הסלון מראה נקי – ואם כבר מדברים על ניקיון אז זו סיבה נוספת שמצריכה התייחסות- מסכי הטלויזיה החדשים רגישים מאוד למגע אך צוברים אבק באותה המידה והצורך לנקותם הופך לאתגר חדש.

אחד הפתרונות היעילים והעיצוביים שנעשים בלא מעט בתים הוא שילוב של הטלויזיה במבנה העיצובי של החלל- פטנט חדש של בלס דיזיין הוא שימוש בארון הזזה עם טלויזיה.

לבלס דיזיין פטנט ייחודי בארץ! הטלויזיה מושתלת בתוך דלת ההזזה על ידי שרשור אחורי ייחודי מגרמניה ולכן לא חייבים לצפותה בזכוכית המחפה את הדלת, עובדה המשפרת באופן ניכר את חווית הצפייה והסאונד, מאריכה את חיי הטלויזיה וכשרוצים להחליפה ניתן לעשות זאת בקלות רבה, כך שאין צורך יותר לשבור את הראש כיצד מחביאים את הטלוויזיה.

בלס דיזיין מאפשרת לשלב ארון הזזה עם טלויזיה ומערכת מולטימדיה אינטגראליים, לעיצוב אופטימאלי ונקי של החלל

שילוב מסילות מיוחדות, איכותיות ומשוכללות הופכת את פתיחת הארון לנוחה וקלה.
ניתן לשלב טלויזיה גם בדלתות מלמין יצוק של חברת EGGER, ארון הזזה עם טלויזיה מעולם לא היה מעוצב יותר

ארון הזזה עם טלויזיה בחדר השינה

חדר השינה הפך לאחרונה לסוויטה מעוצבת וצריך לאפשר צפייה בטלויזיה מהמיטה. בחדרי שינה רבים משמש ארון ההזזה ככלי עיצובי בנוסף לעובדה שהוא גם מאפשר אחסון נוח של בגדים וחפצים. השילוב של הטלווזיה בארון יכולה לאפשר לחדר את המראה המעוצב האחיד ומאפשרת לחסוך את מראה הכבלים כפתרון מושלם שישאיר את חדר השינה מעוצב עם מראה נקי ואחיד, שגם מונע את הצטברות האבק והלכלוך וחוסך בניקיון, גם שומר על הטלוויזיה כאשר היא אינה בשימוש ממגע או פגיעות.

מיקום ארון עם טלויזיה בסלון

אמנם בחדר השינה יותר נהוג למקם ארון גדול מאשר בסלון הבית אך ברגע שמבינים שארון הזזה לא חייב לשמש רק לבגדים ויכול להיות מעוצב בצורות שונות ומגוונות במידות בחומרי הגלם של הארון עצמו ושל הדלתות. בסלון בהרבה בתים מוצבת ספרייה ואו כוורת מדפים שמשמשת לחפצי נוי לספרים, השימוש בארון הזזה יכולה לשמש לספרים, לחפתי הנוי השונים וכן לטלוויזיה ולמערכות מולטימדיה.

כדאי לתכנן את העיצוב של הארון כך שישתלב עם העיצוב של הסלון, המיקום של הספות וכד'. באופן הזה תוכלו לעשות שימוש בטלוויזיה במועדי הצפייה כשאתם בסלון וליהנות מהיתרונות של המיקום של הטלוויזיה בארון בשאר הזמן.

ארון הזזה עם טלויזיה – מחיר

במידה ואתם חושבים על רכישת ארון הזזה לשימוש בחדר השינה , בחדרי הילדים ואפילו לשימוש בסלון ובמשרדים, השילוב של ארון הזזה עם טלוויזיה כדאי וחסכוני. למרות שמדובר בפטנט ייחודי של בלס דיזיין – לארון ההזה עם טלויזיה -מחיר משתלם מאוד. התמחור של ארונות הזזה לא משתנה בעקבות הרצון לשלב בהם את הטלוויזיה- מחיר הארון יקבע בהתאם למידות הארון, חומרי הגלם שתבחרו והצרכים העיצוביים השונים ברמת הפרזול והטכנולוגיה שתרצו לשלב בארון.

קיימים ארונות הזזה מוכנים שבהזמנה שלהם תוכלו לקבל עבור ארון הזזה עם טלויזיה -מחיר מעולה, או שתוכלו לעצב את הארון בהתאם למידות החלל שלכם ולעצב באופן מותאם אישית שיותאם לכם ואז יהיה לארון הזזה עם טלוויזיה-מחיר שגם יותאם לכם בהתאם לדרישות ולמגבלות התקציב.

מה צריך לדעת לפני שמעצבים ארון עם טלויזיה?

לפני שמזמינים כל ארון ולא רק ארון עם טלויזיה צריך לדעת קודם כל את מידות החלל המדויקות, המרחקים מהדלת, החלונות, אילו רהיטים נוספים נמצאים בחדר, מי יעשו שימוש בחלל- זוג הורים, ילדים, עובדים במשרד, משפחה, וכד'.

בנוסף, חשוב לדעת מה הסגנון שתרצו לשוות לחדר -צבעים דומיננטיים של החדר הקיים במידה והארון הוא הפריט היחיד שמשתנה ולא מעצבים את כל החדר מחדש. המרחק מהמיטה, מיקום שקעי החשמל.

אופן ההצללה של החלונות, אקוסטיקה בחדר וסגנונות עיצוב מועדפים.

כמובן שתצטרכו לדעת מראש את מידות הטלוויזיה, והאלמנטים הנוספים הקשורים אליה- ממיר, מערכת מולטימדיה, רמקולים וכד'.

דבר נוסף שחשוב מאוד לדעת לפני הוא כמות הפריטים הנוספים שתרצו לאחסן בארון בנוסף – בגדים , ספרים, מצעים וכד'. כדי שהאופן שלפיו יבנה הארון יהיה כזה שיאפשר לכם לראות טלוויזיה בלי להיות צריכים לראות את הבגדים בארון יחד עם הטלוויזיה.

ככל שתדעו יותר פרטים מראש בצורה מדויקת, תוכלו לעצב את הארון בהתאם להרגלי הצפייה והשימוש שלכם כדי שהארון יוכל לשדרג עבורכם את החוויה ולאפשר לכם לצפות בטלוויזיה בכל מקום בצורה הנוחה ביותר ולאחר הצפייה תוכלו ליהנות מחלל מעוצב ונקי.

דילוג לתוכן